FLOR DE MAYO EAU DE PARFUM z kartką...

FLOR DE MAYO EAU DE PARFUM z kartką podarunkową YOU ARE SO SWEET, 20 ml

8428390823993
14,99 zł

(74,95 zł / 100ml)

Jesteś taka Słodka, to najsłodsza dziewczyna, najmłodsza dziewczyna ... ale także najśmieszniejsza ze wszystkich.

Opis

Róża jako kwiat jest w sercu romantycznego, kobiecego i delikatnego wyrazu kobiety, przywołuje jej słodycz. Połączenie magnolii i hojnej piwonii jest jak połączenie kurzu i miodu na skórze. Wibruj drzewnym akordem, odrobiną szarego bursztynu i nutą cedru.

Flor de Mayo wprowadza na rynek nowe karty perfum Mini, wyróżniając je, dodając wartość dodaną do konwencjonalnych kart okolicznościowych, ponieważ Flor de Mayo nie podąża za konwencjonalną linią, jego esencja składa się z aromatów, które inspirują i ekscytują, dostarczają wrażeń Żyj wyjątkowymi doświadczeniami i oryginalnością w każdym z ich produktów. Kto nie lubi być zaskoczony? Flor de Mayo ponownie nas zaskoczył, dając oryginalny pomysł na prezent z bardzo efektownym efektem ...

Prezentują cztery mini karty perfum, kartkę z życzeniami z mini perfumami w różnych formatach, różne style dla każdej osobowości.

My Temptation miejska dziewczyna, rocker, wojownik ... moglibyśmy powiedzieć trochę chuligana.

Twój styl jest idealną dziewczyną bardzo elegancką, poprawną i stylową, która pozostawia ślad w każdym miejscu.

- Jesteś taka Słodka, to najsłodsza dziewczyna, najmłodsza dziewczyna ... ale także najśmieszniejsza ze wszystkich.

- Pocałuj mnie elegancką dziewczyną, na pewno ... może trochę poważnie dla reszty, ale godna podziwu i bardziej uwodzicielska.


Szczegóły produktu

Pojemność
20ml
Zapach
Słodki

Opinie (0)

Brak opinii

Zobacz także

Polecamy także:

Produkt dodany do porównania.

Flordemayo.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.